| crinacris492 a întrebat:

De ce nu pot vorbi cu cineva pe chat pe facebook ii vad ca sunt online dau pe persoana respectiva sa vorbesc si nu imi apare nimic unde sa scriu

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Funda mrs pup ...astept o fata serioasa

4 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Buna cristina deci vezi persoana sa zicem care vrei sa vrb cu ea sa te duci sus la cautare unde scrie search si scrii numele persoanei cu care vrb iti apare profilul ei sau lui si dai la mesaje la el si i scrii mesaj apoi iti va raspunde si vrb. bafta.iti doresc tot binele din lume

| crinacris492 explică (pentru iubaretulcata):

Pai aia stiu dar nu stiu ce are de nu merge chatul pe facebook ii vad ca sunt online dar nu pot da pe persoana respectiva sa vorbesc

| iubaretulcata a răspuns (pentru crinacris492):

Intelege nu mai merge cum mergea dadeai e persoana clik si vrb. cred ca au facut sa numai deranjezi chiar asa.sa intri e rofilul ersoanei si sa dai pe mesaj acolo stiu si eu si eu am incercat si nu merge si am incercat cum ti-am explicat...pup

| crinacris492 explică (pentru iubaretulcata):

Ok am inteles mersi

| iubaretulcata a răspuns (pentru crinacris492):

Funda mrs pup ...astept o fata serioasa