| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se mai primesc raspunsuri? e ceva incredibil

Răspuns Câştigător
| TeIubescBL a răspuns:

De ce nu se mai primesc raspunsuri?
2 motive :
1. Sunt foarte multe intrebari INUTILE, daca ai observat intrebarile calumea au raspunsuri.
2.Lumea nu mai are destul de multa cultura generala pentru a rapsunde, si trec la alte intrebari cat de cat simple.
Numai bine! happy

3 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Pentru ca lumea nu isi petrece f. mult timp pe acest site happy

Bine'inteles, mai sunt si exceptii happy

| Aditzu a răspuns:

Exceptie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita. este cine sa raspunda la intrebari dar si la ale tale. glumeam. dar ce intrebare ai pus? aia de mai jos? raspund acum... funda