| bb_7189 a întrebat:

De ce nu va place voua baietilor ca fetele sa poarte luciu de buze cand ies la intalnire? Pot raspunde si fetele:d

Răspuns Câştigător
| stresu a răspuns:

Unele luciuri de buze is tare dubioase, imi explic reactia. Plus ca banuiesc ca e destul de enervant ca tip sa te stergi mereu la gura de o chestie lipicioasa, vag colorata si care in fond reduce din placerea unui sarut ca la mama acasa.

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Arata bine luciul de buze, dar este cam lipicios happy.

| Rukhsandra a răspuns:

deoarece e ciudat pentru ei sa simta gustu luciului cand ne saruta cred...si dca stai si te gandesti nici noua nu ne place daca vine una si ne pupa pe obraz si ne lasa luciu.
alta explicatie n-am big grin

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru că, o dată ce mă simt îndrăgostit de ea şi o vreau pe ea, o vreau pe ea aşa cum e naturală nu cu un sac de chimicale pe faţă.
Luciul de buze este dizgraţios în comparaţie cu buzele naturale care sunt mult mai atrăgătoare pentru băieţiwinking.

| nobody_9468 a răspuns:

Da...laughing
E lipicios, uite pune o prietena sa te sarute pe obraz cand e data cu luciu si ai sa vezi ce naspa ewinking.

Bafta.

| yanny`s a răspuns:

Oh. oribillaughing trebuie sa renuntam la tot pentru baietii astialaughing

pentru ca e scarbos...sincer nici eu nu as saruta o fata ce are de`ala pe buze.
mai nou imi luasem unul de`ala solid, dar are sclipici in el si acum face urat ca il umplu tot de sclipici.
rad de el incontinuurolling on the floor)

| mistikk a răspuns:

Pai dupa ce il saruti o sai colorezi buzele deci nu cred ca ii place happy

| Simonaa5 a răspuns:

Probabil, cand vrea sa te sarute are un gust naspa.Imagineazati si tu sa i se lipeasca buzele dupa ce te saruta. E un sentiment naspa petru baieti.happy

| bb_7189 explică:

Aveti dreptate, dar se vede asa frumos un luciu trandafiru pe buze... o sa incerc sa mai renunt la el.big grin

| mariuspolizei a răspuns:

Pentru ca e lipicios cand saruti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pentru ce iti trebuie luciu? Nu e mai bine naturala? Eu nu suport rujurile, fardurile, fondurile de ten si etc.Cine te place, te place exact asa cum esti, indiferent cum arati si cum te comportiwinking