| LeeMinHo00 a întrebat:

De ce oamenii cu tenul deschis au mai multe cosuri decat cei cu tenul inchis?

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu e adevarat, eu am tenul alb si nu am suferit din cauza cosurilor.
Sigur, imi apar si mie, dar cu o crema hidratanta dispar in cel mult o zi.
Consider ca e ceva genetic, dar de cele mai multe ori conteaza si igiena.Nu e neaparata nevoie sa ai tenul deschis si cosuri, sau tenul inchis si fara impuritati.

| Lovatics a răspuns:

Nu au mai multe laughing Sunt doar mai vizibil, cei cu tenul mai inchis probabil genetic au ceva diferit, dar sunt sigura ca nu cosurile... Eu asta cred.

| Rebecaaa29 a răspuns:

Totul depinde de organismul omului si cum reactioneaza aceasta. Nu stiu unde ai auzit asta. Nu este o regula. Eu am 16 ani, am tenul deschis spre foarte deschis si nu cred ca am avut mai mult de 5 cosuri pana acum. Oricum, aceastea au fost micute, neobservabile. Si folosesc produse cosmetice, dar nu in exces! thinking

| darrio2007 a răspuns:

Nu este o regula.Fiecare cu conformatia lui.

| CryForYourLove a răspuns:

La cei cu tenul deschis se vede mai tare.