| mihaela_4159 a întrebat:

De ce oare il tot visez pe un baiat cu care nu am fost niciodata dar l/am placut foarte tare. Si cand il visez de multe ori il visez cu o fata cu care a fost el. Il visez ba ca se saruta cu ea ba ca sunt impreuna si nu inteleg de ce ca pe mine nu ma mai intereseaza acel baiat...de ce oare? voi ce parere aveti? ce semnifica acest vis pe care il visez de multe ori...

1 răspuns:
| andreistar3 a răspuns:

De multe ori visele sunt pe invers,adica daca visezi ca mori nu o sa se intample asa si chiar e de bine. Deci parerea mea e ca acel baiat se gandeste la tine in realitate, si fata cu care a fost el poate fi regretul lui ca nu a fost cu tine, care apare in vis sub forma de fata. Sper ca te-am ajutat :d Pls Funda