| Skypee a întrebat:

De ce pe Facebook la "Despre" la "Date de contact" imi apare url-ul contului de Facebook si la alte persoane nu apare? Si nu il vad doar eu ca se vede si de pe contul altor persoane url-ul meu(numele de utilizator) si cum pot sa il ascund sa il vad doar eu, sau sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu ai cum sa îl ascunzi, de ce l-ai ascunde? URL înseamnă adresa Facebook tău, din moment ce persoana a intrat pe adresa Facebook tău înseamnă ca ea știe care este, se vede sus in bara aceea de URL de la browser. La toată lumea se vede sus acea adresa chiar dacă poate nu e vizibila in secțiunea About.

| Skypee explică (pentru Bondarel99):

Nu e ca vreau sa il ascund, dar nu vreau sa apara la About ca am observat ca la unele persoane nu apare.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Skypee):

Poate nu apare ca e setat sa vadă doar ei sau doar prietenii, oricum apare la toată lumea, uita-te in bara de sus.