| CooL_2937 a întrebat:

De ce pe TPU cand la o intrebare cineva a primit fundita restul nu mai raspun?
Adica poate ca raspunsul(cu fundita)a fost bun dar orice ajutor e bine meritata, nu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca odata ce se vede ca s-a dat acea funda se stie ca raspunsul bun a fost dat si userii cauta alte intrebari care n-au funda cu speranta ca ei sa primeasca funda.

| NevastuicAaA a răspuns:

Aici oamenii raspund doar pentru fundita nu pentru a ajuta pe cineva.

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună!
Şi mie mi se pare destul de ok să se răspundă în continuare, dar vezi tu din moment ce un răspuns are fundiţă se consideră deja util şi că problema a fost rezolvată parţial sau în totalitate datorită acelui răspuns! Numai bine!