| michlin a întrebat:

De ce persoana pe care o iubesti cel mai mult fix acea persoana te respinge cel mai mult

8 răspunsuri:
| MarrieMarie a răspuns:

Pentru ca ti se pare.
esti fata sau baiat?

| michlin explică (pentru MarrieMarie):

Baiat iar peste 2 luni fac 11 ani

| MarrieMarie a răspuns:

Aha eu sunt fata si am 12 ani
trec si eu prin aceeasi chestie doar ca, spre deosebire de tine suntem ca niste frati eu cu persoana respectiva dar, imi e cam ''jena'' sa-i spun

| michlin explică:

Mda la mine e mai complicat pentru ca de cand a aflat parca nu mai exsistsad

| michlin explică:

Da am incercat am avut o perioada de un an in care am uitat de ea + vacanta de vara dar nu rezist fara ea sad

| michlin explică:

Am incercat am avut o perioada de un an in care am uitat de ea + vacanta de vara dar nu rezist fara ea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo wow 11 ani...ok nu e o problema poti iubi la orice varsta in fine sa te ajut cu intrebarea ta.Cnand iubesti pe cineva din toata inima si cand esti fericit totul se intoarce pe dos, dar poate te-ai indragostit de persoana nepotrivita daca dragostea nu e reciproca atunci nu ai ce face oricum inca ai timp sa iti gasesti iubirea treci mai departe asa e cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca o persoana nu te iubeste cum o iubesti tu nu te consuma pentru cineva care te distruge sentimental. sper ca te-am ajutat.bafta!