| anonim_4396 a întrebat:

De ce prietenul meu nu ma mai place, nu mi-a spus dar asa cred deoarece nu am mai vorbit cu el de cateva zile, iar inainte vorbeam foarte des eu l-am tot intrebat pe mess "ce faci" si nu imi raspunde...sad ce sa fac eu chiar il plac mult big grin

2 răspunsuri:
| xD_9502 a răspuns:

Daca nu raspunde inseamna ca vrea sa va despartiti. straight face

| deeaa_4080 a răspuns:

Pai,suntem de aproximativ o luna impreuna avem o relatie in secret e primul meu prietenbig grin el stia, asta eu am 17 ani iar el 23big grin, ne intalneam destul de rar cam 1 data pe saptamana, dar vorbeam in fiecare zi, dar de vreo 4-5 zile nu am mai vorbit delocbig grin, pentru ca el nu imi raspunde sad si nu inteleg de ce, pentru ca nu am hotarat sa ne despartimbig grin...acum nu stiu ce sa cred :d poate nu mai vrea sa fim impreuna sau...sad nu stiu de ce nu imi mai raspundebig grin