| DoriB20 a întrebat:

De ce prietenul meu pretinde,mai exact imi spune ca nu am idee cat ma iubeste(si trebuie sa recunosc, se vede in privirea lui si in mai tot ce face) DAR nu imi scrie des.Ne vedem la scoala(avem 18 ani amandoi), apoi acasa mai vorbim cateodata prin mesaje dar in unele zile am impresia ca uita de mine pentru ca nu imi scrie nici macar "noapte buna".Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Nu stie cum sa-ti demonstreze ca te iubeste, dar nici nu incearca prea mult.

| OldSoul a răspuns:

Inseamna ca stie cat de cat cate ceva...
Si ca stie ca daca te streseaza cu mesaje in scurt timp, o sa te plictisesti, o sa vei spatiu, si nu o sa te mai simti atrasa de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca pentru tine conteaza mai mult vorba decat fapta? Naspa de tine. El face bine. Mai bine ca el decat fatalaii aia care il iau pe te iubesc in brate de la prima intalnire.

| darrio2007 a răspuns:

Si ce ai vrea sa-ti scrie? Ai prefera sa-ti scrie povesti de dragoste dar sa nu te iubeasca?