| Loryoficial a întrebat:

De ce primesc intrebarile stupide atatea raspunsuri si cand pui o intrebare normala trebuie sa astepti chiar si cateva zile? ce se intampla cu voi?

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pentru ca firea omului se grabeshte sa critice orice.Sa dea un comentariu obraznic stie oricine... Dar un raspuns serios...sa fiu sincera, nu multi pot s`o faca. O zi buna happy

| valy a răspuns:

Hm. expertii banuiesc ca s-au cam saturat de aceste persoane.
Au mai ramas foarte putine persoane care isi mai dau interesul pentru acest site.si restul il considera doar un loc unde sa se distreze.si sa isi bata joc de altii.sau orice alta ocupatie.decat cele normale.sa ajuti si sa fii ajutat la nevoie.
Asta este.cred ca site-ul asta o sa se duca de rapa.desi sper sa nusad

| clauss a răspuns:

Dupa parerea mea a scazut interesul unora dintre persoanele mai vechi de a mai intra pe sait si de a pune intrebari sau a raspunde si a doua chestie sunt multi copii care normal ca pun intrebari copilaresti

| emilie_8883 a răspuns:

La intrebarile stupide este usor de raspuns. logiclaughing
utilizatorii TPU cred ca au uitat sa mai gandeasca si cei care sunt si de dimineata la ore si etc. au un chef de nu se poate sa`si mai bata capul dupa`miaza.
daca ii intrbi ce ruleaza la tv cred ca "fara numar" persoane ar raspundelaughing
te pup:*