| narcisa_8097 a întrebat:

De ce programe am nevoie pentru a fi creator de faine imvu? spuneti-mi va rog

5 răspunsuri:
| Gumadependenta a răspuns:

Trebuie sa intrii pe vip... trebuie sa platesti din pacatecrying ...si eu joc invu si m-am informatsad

| Gumadependenta a răspuns:

Hahaha! Aledeva99. va sfatuiesk sa nu dati clik pentru ca e doar un concurs dala pentru sa kastige ceva cu cat dau clik mai multe persoane deci narcisa.nu se poate sa faci haine sau sa iti faci chat room-uri prooprii cu tot ce vrei tu in ele si sa fie si publice deccat daca platesti cu cardul.si costa ceva.alta posibilitate nu exista iti zic euwinking :X>big grin

| narcisa_8097 explică:

Eu sunt vip si n-am platit...

| ilegalkiid a răspuns:

Lawlietemaibundktjumby nu trebuie neaparat cu cardul sa platesti ca sa devii vip pe imvu, is o gramada de situri cu care te faci vip pe gratiswinking...se vede ce mult te'ai informatlaughing