| valy a întrebat:

De ce raspunsurile mele chiar daca au primit funditza.sunt notate pe pagina celui care a pus intrebarea drept raspuns anonim?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Este o eroare a site-ului. Nu esti singurul care pateste asa ceva. Cu totii dorim sa se rezolve problema asta la fel ca si orice alta.

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am patit si eu asa ceva, e de la site.

| Barbuin a răspuns:

Din altruism, am mai spus-o.

| AprilSundayMorning a răspuns:

Posibil ca atunci cand ai raspuns sa nu fi fost logat

| gabrieladima a răspuns:

Si eu cred ca este o eroare.Si apropo de erori te rog sa te uiti in urma la un raspuns pe care mi l-ai dat ca as mai vrea niste explicatii sa ma pot descurca, te rog.