| Danaciocan a întrebat:

De ce sa fiti prieteni inainte sa va cuplati si cat timp ar trebui sa fiti prieteni ca sa va cunoasteti mai bine?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1000 de ani. Cunoști mai bine persoana când trăiești cu ea, nu înainte.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa va cunoasteti mai bine, in special daca sunteti adolescenti, fiindca sunteti instabili emotioanal si va puteti schimba de la o zi la alta.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunteti minori, este necesar sa va cunoasteti cativa ani, pana la majorat, cand va puteti cupla, fiindca abia atunci aveti discernamant si puteti sa va luati raspunderea faptelor voastre.