| melinda33 a întrebat:

De ce sau de cine va temeti cel mai mult in veata?/

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Am frica de Dumnezeu-dar nu ma tem de El ca de cineva care-mi vrea raul si pe care incerc sa-L evit ci pur si simplu este o manifestare a respectului fata de El.
Cel mai tare mi-e frica de boala, paralizie, orbire.etc

23 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

De Dumnezeu, imi era frica si de tata acum vreo 4-5ani, de paienjeni...worried...de diriga.hee hee [bine nu e frica, si nici teama-ci mai degraba e o oroare ~x( ]...glumesc.de nimeni si de nimic. Doar de Dumnezeu happy

mlm
| mlm a răspuns:

De Dumnezeu, de el imi este cel mai tare frica, in rest nu mi-e frica de nimeni si nimic.

| Nastia a răspuns:

Ma tem d dezamagire si inselaciune, ...parasire ar mai fi,.winking

| JustMeFlory a răspuns:

De Dumnezeu, de intuneric, de ace si de moartestraight face

| Klara a răspuns:

De "aviara gripa"

Yes, but you know... aviara gripa...

| Klara a răspuns:

De "aviara gripa"

Yes, but you know....aviara gripa....

| ioanaa a răspuns:

Mi-e frica de singuratate, de oamenii rai si prosti (cu ei nu are rost sa te pui, dar daca intri in gura lor. e jale) si de. intuneric big grin

| moonY a răspuns:

De paianjeni

| fabiola a răspuns:

Cineva mi-a spus odata asa,, daca ma tem de ceva...ma tem de destin'' si cred ca avea dreptate!

| Yly a răspuns:

De Dumnezeu..si uneori de intunericbig grin

| cotzobel a răspuns:

Doar de Dumnezeu.

| andi a răspuns:

De prostie si de oameni rai!

| kh1ss a răspuns:

De moarte

regis
| regis a răspuns:

De prostii care se cred destepti.

| beba a răspuns:

In viata mi-e teama de singuratate si de ..serpihee hee

| Wtf9000 a răspuns:

De orbire mi-e frica cel mai mult. Si lasati singuratatea ca nu e chiar asa de rea.

| raluca_4573 a răspuns:

Hmm.in momentul actual mi-e frica de moarte ca nu o sa iau admiterea la umf iasi[farmacieday dreaming]...in rest.nu stiu. poate de dumnezeu.si mi-e frica sa nu mai pierd pe nimeni drag[acum 6 luni am avut un deces in familiesad]

| pisika a răspuns:

De modul in care o sa mor si de Judecata De Apoi... ( dar astea-s dupa viata.)

| Zoombe3 a răspuns:

De singuratate, prefer sa mor decat sa fiu singura.

| AllenTJ a răspuns:

De Marean Vanghelie!

| galileo a răspuns:

Ceau. De nimic nu mi-e frica in aceasta lume pentru ca am pe Domnu care este langa mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tem de multi... vreau sami raspunzi sincer... locuiesti in jurilovca.

Răspuns utilizator avertizat