| DorDeL a întrebat:

De ce se face injectia in fund?

4 răspunsuri:
| PurePoison a răspuns:

Pentru ca acolo trebuie laughing

| Magda267 a răspuns:

In primul rand nu se face in fund ci in shold, iar in shold se face pentru ca nu toate tratamentele injectabile se fac intravenos.

| JhoNutz a răspuns:

Pentru ca in fund miroase urat si acolo trebuie sa intre substanta ca sa rezolve situatia nasoala din corp. Stii si tu:corpul de la fund se impute.

| elena_3173 a răspuns:

Si unde ai vrea sa faci o o injectie? Ma rog iti poti lua cateter(care se baga in mana), da' nu este f confortabil decat daca nu faci nimic