| anonim_4396 a întrebat:

De ce se zice ca nu e bine sa mananci seminte cand fumezi? funda...

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut Snikers. Pai sa nu te inneci.Tragand din tigara, fumul se duce direct in plaman. Daca atunci mananci seminte nu poti elibera plamanul suficient de fumul din el si expirand te poti inneca cu samanta. Mai bine mananci seminte in pauza de dupa tigare.rolling on the floor Sau mai bine papi un Snicker cu alune multe si ciocolata, iami-iami, inlocul tigarii. Pup.
nana

1 răspuns:
| Anileda a răspuns:

Te ineci