| Ađııa a întrebat:

De ce seamana Pain atat de tare cu Naruto?

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:20&biw=1280&bih=649

5 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Cred ca e un fel de analogie. Unul e de partea binelui, altul e de partea raului, ambii au fost elevii lui Jiraiya, iar Jiraiya l-a considerat pe Nagato cel destinat. Intr-un fel cred ca Naruto reprezinta ce a realizat Jiraiya bun in viata, iar Pain reprezinta greselile lui, de-aia cei doi se si infrunta.

| GTS a răspuns:

Probabil ca masa a fost o... si sunt fratilaughing

| Sonny_Sonia_1974 a răspuns:

Poate pentru ca si naruto s-ar putea sa aiba rinnegan.

| xDramaQueenx3 a răspuns:

Cica ar exista un clan Uzumaki in Uzushiogakure ( un sat ascuns ) si Pain ( Nagato ) facea parte din el, ca si Narutowinking
Poate sunt rudewinking

| bonniem98 a răspuns (pentru xDramaQueenx3):

Ai dreptate, sunt amandoi din clanul Uzumaki, dar asta nu inseamna neaparat ca sunt rude.