| iliemadalina a întrebat:

laughingde ce sunt atat de prosti baietii de nu stiu sa se comporte cu fetele?

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E la fel ca intrebarea cu "cine a fost prima data:oul sau gaina" laughing nimeni nu stie exacyt raspunsul laughing sau aia cu "daca dumnezeu a facut lumea, pe el cine l-a facut"? laughing cred ca asa sunt ei.cred ca fetele sunt ca baietii si ii inteleg tongue

| fluturas a răspuns:

Pentru ca fetele-s si mai proaste si nu stiu sa le arate cum sa se comporte cu ele, si pentru ca majoritatea fetelor nu se respecta pe ele, deci nu pot avea pretentia sa fie respectate

| alexaaa a răspuns:

Buna intrebarelaughing). eu nu-i suport pe aia care incep sa zic:hey frumoaso, ce faci? vrei sa ne cun? mi se pare penibil.nu stiu, cred ca la unii baieti asta e gandirea lor...

| MidnightLady a răspuns:

Pentru ca cin' s-aseamana, s-aduna!
Cu astfel de gandire, n-ai cum sa-i intalnesti pe "ceilalti".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca unele fete sunt atat de proaste, incat ele "cer" comportarea asta.