| errordanna a întrebat:

De ce sunt baietii atat de complicati(la caracter)? Ce ce nu inteleg cand le spui ca ai nevoie de ei? De ce pleca fara sa se uite in urma atunci cand ai cea mai mare nevoie de prezenta lor? De ce pot spune NU atat de usor?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Crezi ca noi va intelegem pe voi? Oameni sunt ecuatii cu multe necunoscute. Asa ca stai linistita. In privinta asta suntem egali.

| NoUseForAName a răspuns:

Sincer draga ai confundat rolurile.

Eu unul nu sunt asa si pot sa te contrazic deoarece toate persoanele pe care eu le cunosc nu sunt asa cum zici tu. Mai mult, voi, fetele ne intoarceti spatele si voi spune-ti cel mai repede nu.

Pentru voi e usor, vine un baiat la voi si incearca saracul 10 minute sa te scoata la un suc si aude inevitabilul, nu merg si s-a distrus speranta lui.

Tot noi suntem complicati la caracter? Vad ca nu...

| AnemonaP a răspuns:

Fiindca nu ii intereseaza, actioneaza fara sa gandeasca.cel care iubeste cu adevarat stie sa se intoarca si sa nu plecewinking

| errordanna explică:

Pentru NoUseForAName: nu am confundat nimic si nu e vorba doar de un suc...

| ioana_4313 a răspuns:

Baietii sunt complicati la caracter? in sensul ca nu ii poti intelege usor,nu? pai, te-ai gandit ca ei poate nu vor sa fi eintelesi in anumite momente? si ei inteleg cand ai nevoie de ei, dar daca nu sunteti impreuna sau nu sunteti foarte buni prieteni nu le va pasa si lor e usor sa spuna NU pentru ca stiu ca au multe alte fete de unde pot alege. incearca sa nu iti pese ca sa nu ii lasi sa te raneascawinking

| SHPP2win a răspuns (pentru ioana_4313):

Greu de inteles nu e asa?

| consilieruldeurgenta a răspuns:

Pentru ca barbatii e porci, draga mea...