| GiGiii a întrebat:

De ce sunt baietii prosti?

Răspuns Câştigător
| HelloKitty_9514 a răspuns:

De mult ma intreb si eu asta.nu cred ca o sa dai funda la intrbarea asta.pentru ca niciodata nu vei gasi raspunsul!laughing

7 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Baietii sunt prosti? dar fetele cum sunt?! Daca va uitati dupa toti cocalari si vagabontii, ce sa v-a facem noi. Daca nu a-ti mai avea atatea "fite" in cap, eu cred ca poti sa ai langa tine un baiat bun.Nu toti baietii care vor doar sex, sau fetele care vrea doar banii.Asa ca uitate dupa cine trebuiewinking

| Enma a răspuns:

Ca sa venim noi femeile cu inteligenta noastra si sai doboram laughing

| YoYo a răspuns:

De ma. ta si de cele care au comentat mai jos. Daca u ai dat de un cocalar care tea parasit in 2 zile si-o ora ce vina am eu si mafaci prost? hai ca inca nu team injurat de mama incep la urmatoare abaterewinking

| CudiDaKid a răspuns:

Pentru ca asa-i modelul!

Răspuns utilizator avertizat
| FunkySmile a răspuns:

Daca unul e prost nu inseamna ca toti sunt, pentru a-ti da seama care sunt prosti sau nu, trebuie mai intai sa ajungi sa ii cunosti. Nu toti baieti sunt asa crede-ma, trebuie sa le dai la fiecare cate o sansa si ai sa vezi cat de O. K sunt unii. Pup kiss

| Viorellilo07 a răspuns:

Din ce punct de vedere spui asta? nu mai generaliza