| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt fetele asa de obsedate de Justin Bieber? OMFG. (ma refer la cele de 1-14 ani). straight face Deci dau comentarii numai de genu: "ce aveti cu justin bieber el e frumos inteligent si canta cel mai bine! nu va mai luati de el ca voi sunteti niste ratati."... ceva de genul laughing sunt prea obsedate straight face +ca el are 17 ani iar ele sunt geloase. rauu si imature. o canta el bine cat de cat dar nici chiar asa obsedat sa fi de el straight face

Răspuns Câştigător
| loveandkiss a răspuns:

Eu una nu am nimic cu ele, dar sunt prea obsedate 8-I pfffffff
Are o voce frumoasa, doar atat...nimic mai mult. Fetele acelea au facut o obsesie...pe bune :-s of of of asta e, sti cum e, fiecare cu damblaua lui laughing

11 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Nu știi ce se întâmplă în ziua de azi?
E necesar să fie înnebunită una după el, că acum e la modă orice. Îl plac și cele care nu-l plac. Știi cum zic? laughing
Mai ales când am văzut ieri câte vizualizări are la videoclipul melodiei Baby. Și câte dislike-uri laughing.
Mie una nu-mi place Justin, și-mi place. Adică n-am ce să spun. Are voce (în ultima vreme). Dar să plâng când îl văd laughing. Nee.
Și nu pot să spun că n-are fani laughing. Fetițele mici sunt disperate.
God. oh go on

| coитⁿтρu a răspuns (pentru Pisiquee):

In ziua de azi toate fetele si toti baietii vor sa fie la moda. Daca nu va place nu trebuie sa va luati dupa ceilalti ca sa le fi.ţi prieteni... sau invers

| MissIndependenttt a răspuns:

Exxactt! Dar nu vb l general am 14 ani si crede-ma ca nu vrei sa stii ce parere am despre el:*:*O fi el frumos dar sa fim seriosi are o voce de poponarr, daca nu ai stii cine canta sigur ai zice ca este o fata.In fine fetele obsedata de JB.pff PRAFF:*:*:*

| coитⁿтρu a răspuns (pentru MissIndependenttt):

Si de ce spui ca are voce de 'poponar'? Ia si asculta o melodie de a lui Andra, Lady Gaga (orice cantareata) iar apoi asculta o melodie de-a lui JB.
Sa nu spui si atunci ca are voce de fata. Este o diferenta.

| coитⁿтρu a răspuns (pentru MissIndependenttt):

Si sa inteleg ce? cantaretele au voce de barbat? ciudat. Nu mi-am dat seama raised eyebrows. Asculta o melodie de-a lui de ex. Mistletoe iar apoi asculta Katy Perry. sa vezi ce diferenta e

| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

Iepurica are dreptate.Adica,nu stiu.Canta bine baiatul(in ultima vreme).Ma rog, nu pot spune ca il dispretuiesclaughing dar nu o sa ma vedeti pe mine ca tip daca il aud la televizorlaughing.Nu am nimic cu baiatul.Dar, sincer... Fetele astea mai mici de varsta nu sunt innebunite dupa vocea lui(vocea fiin os cuza).Lor le place parul lui.Ca ieri am auzit-o pe verisoara mea(are 7 anilaughing) "Vai, draga ce par are Justin Bieber.Si ce voce! Si,ma vezi tu pe mine,peste cativa ani o sa ma cheme doamna Bieber!".laughing Sincer, obsesia asta pentru un plangacios ca Biberonu'-nu meritahappy:-&Gen, bleahhappy

| MykaEella a răspuns:

Pai am 15 ani, pot sa-ti spun ca si mie mi-a placut de eldar acum chiar ma enerveaza
Mi-a placut de el pentru ca avea cantece frumoase si era faimos, dar dupa ce-l asculti live ajungi sa-l detesti
Tipul asta are succes si habar nu are sa cante si inca ceva niciodata nu am fost obsedata de asa zisul cel mai bogat adolescent

| AdeJustMe a răspuns:

Nu vorbi la modul general! Pentru ca eu sunt fata (am 13 ani)si nu exista ceva ce urasc mai tare decat poponarul ala!laughingBine poate nici chiar asa de mult dar tot il urasc.winking

| NEBUNATIKU a răspuns:

Cred ca ala e cel mai handicapat om de pe planeta laughing
Ce dracu nici nu canta bine
Daca vrei sa asculti ceva frumos asculat Pittbul si alti din astia maturi big grin

| coитⁿтρu a răspuns (pentru NEBUNATIKU):

Am o intrebare. De ce crezi ca e cel mai handicapat?happy Sa nu zici ca din cauza frezei sau ca are faţă de copil (pentru ca asta spun toti). Cred ca spui asta pentru ca toate fetele se uita la el si nu va mai ramane voua nimic oh go on Credeti ca au fetele din Romania vreo sansa cu el sau ce?
"Cel mai handicapat om de pe planeta". macar il cunosti si stii ce inseamna cuvantul "handicapat"?

| coитⁿтρu a răspuns (pentru NEBUNATIKU):

Nici nu il cunosti. happy de ce spui ca e handicapat? stii macar ce inseamna cuvantul asta? "handicapat"?
de ce spui ca nu canta bine? canta mai bine decat pitbull. daca nu stii sa vorbesti engleza normal ca spui asta.