| deUts a întrebat:

De ce sunt nehotarata cand vine vorba d baiatul d care imi place?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Pentru ca ti-e frica sa nu faci ceva gresit si sa-l pierzi. e normal. daca vrei, stai de vorba cu o persoana in care ai incredere, te poate ajuta sa faci primii pasi spre relatie. happy

2 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Poate Ca Nu. ti place indeajuns de el. si doar crezi. happy hai sa nu ne lasam pacalite! :*

| Yryna14 a răspuns:

Pai...depinde.Daca il placi cu adevarat e normal ca uneori sa te indoiesti de el. Mi s-a intamplat si mie cu baiatul pe care il placeam, dar acum suntem impreunawinkingsi daca uneori te enerveaza ceva, incearca sa lasi de la tinehappyp`aahappywave