| VisSs a întrebat:

De ce sunteti asa ofticati daca nu primiti o funda si faceti gat pentru un amarat de stupid?straight face E contul meu si dau cati stupizi vreau.Care e problema?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

1) nu ma zbat pentru o amarata de fundita, pe care pot sa`o fac imediat
2) din partea mea,poti sa dai mii de stupizi,nu ma priveste, daca pentru tine raspunsul meu este nefolositor, pentru altii poate chiar conteaza
3) ai dreptate,la ce sa facem gura pentru ca nu am primit fundita sau am obtinut un stupid,in concluzie,tu faci ce vrei,nu ce spune altul (ma refer pe TPU, dar nu este exclus nici in viata reala)
Tu decizi cui ii dai vot, cui ii dai funda, pe cire raportezi, nu vine altul sa-ti spuna happy

3 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Care e problema de te alarmezi asa?laughingDai stupid cui consideri TU si funda la fel.Nu trebuie sa dai o explicatie pentru fiecare vot dat de tine sau funda.E alegerea ta:*.

| pίTίк a răspuns:

Asa fi rea
prea sunt disperati :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupidul strica reputatia ce sa ii faci laughing.
In general, acestia sunt utilizatorii noi care pentru ei TPU este un joc in care trebuie sa faca cat mai multe puncte si sa obtina cat mai multe funde. Din pacate multi uita scopul site-ului, Toti Pentru UNU!