| AnnaAnnne a întrebat:

De ce te crezi norocos /ghinionist?

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu ma cred. Sunt norocoasa/ghinionista

| alabalaportocalala a răspuns:

Pentru ca mi-l fac singur, ca si ghinionul.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,de fapt am parte de putin din fiecare. Putin noroc si putin ghinion, cam asa decurg lucrurile pentru mine.Ghinionista fiindca mai mereu ma imbolnavesc si norocoasa fiindca intotdeuna,cand lucrurile se complica,cand am o problema etc la un moment dat,reusesc sa scap de aceasta situatie,primesc un fel de ajutor dar fara sa fiu ajutata de parinti\prieteni\rude etc.E ca si cum in acest moment ai o problema sau te afli intr-o situatie penibila, inchizi ochii iar dupa ce ii deschizi, gata, totul a trecut, chiar daca ramai cu amintireawinking! Bye!

| JustMusic a răspuns:

Nu ma consider o persona ghiionista nici norocoasa ci una normala.Dar norocul imi cam face cu ochiul de cand eram mica. Daca vroiam bani pentru ceva si nu primeam in multe cazuri gaseam bani pe drum.Si am eu un talent sa obtin tot ce vreau fara prea mult efort de la aproape orice persoana.