| danutza a întrebat:

De ce te razbuni (cauze)? Cum te razbuni(fapte)?

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

Ma razbun de fiecare data cand consider ca am fost nedreptatita, jignita...
Cum? Prin INDIFERENTA! Cred ca e cea mai buna arma si bineinteles, cea mai sanatoasa metoda. Merita incercat!

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ma razbun de capoasa, si ptc nu suport sa isi bata cineva joc de mine.
Cum? Prin fapte, dar si prin vorbewinking laughing

| Flav a răspuns:

Ma razbun ca-s prost. Cum ma razbun? Pai te pui cu arma prostului?

| Flav a răspuns:

Mi-ai adus aminte de-o replica ce mi-a ramas in minte de la filmul meu preferat Man on fire cu Denzel Washington :
Revenge is a meal best served cold.

cami
| cami a răspuns:

Eu nu-s de acord cu maxima asta "Razbunarea-i arma prostului " no talking. Pai ce, sa-l lasi pe el sa te calce pe cap?
Prin replici usturatoare, dar si prin gesturi (in niciun caz prin violenta )

| AvalohAlyn a răspuns:

Razbunarea este arma stiti voi cui asa ca nu e solutia cea mai buna asta

| yanny`s a răspuns:

Mai bine las razbunarea la o parte, uneori e mai bine sa intorci raul cu bine...

| MisterKat a răspuns:

Nu ma razbun nu am motive. Dar stii cum zicea Oana Zavoranu la o emisiune la tv: "Razbunarea e arma prostului, dar mai prost e cel care nu se razbuna".

O seara buna!

Daniel.

| Jonsdottir a răspuns:

Nu ma razbun pe nimeni pentru ca razbunarea este arma prostuluiwinking

By Dy
Xo~Xo

Răspuns utilizator avertizat
| tremuriciiuliana a răspuns:

Nu e genu meu sa ma razbun dar de multe ori numai pot si deja explodez de nervi si in momentul ala le spun absolut tot ce ma deranjeaza la ei si tot ce au gresit de multe ori nu spun nimic si tin in mine iar cel ce mi-a gresit cand are nevoie de mine il ignor

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ma razbun ca sa stie persoana respectiva cum m-am simtit si eu atunci cand mi-a facut cevahee hee pai, cum ma razbun?thinking ii fac ce mi-a facut si ea mie tongue
razbunarea e arma prostului, da e dulceee drooling rolling on the floor

| bluerose a răspuns:

Razbunarea-i arma prostului... dar post e cel ce nu se razbuna!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce thinking pai daca ma enerveaza in ultimul halwinking
Cum?
Poi cu multa sinceritate. ii arunc in fata tot ce nu imi place la x persoanawinking.defecte.etc tongue
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce thinking pai daca ma enerveaza in ultimul halwinking
Cum?
Poi cu multa sinceritate. ii arunc in fata tot ce nu imi place la x persoanawinking.defecte.etc tongue
Ps : Ii spun adevaru nu ascund nimic
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toate ca suntem toti constienti ca atunci cand ne razbunam nu facem un lucru prea "sclipitor". o facem...si cred ca raspunsul se numeste din orgoliu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum? pai fiecare cred ca facem acelasi lucru...scoatem la iveala defectele persoanei vizate! Numai bine!

| w1zz a răspuns:

Ca mo inervat si il bat