| Domnisoaraindragostita a întrebat:

De ce toata lumea il uraste pe justin bieber? Nu stiam cine este si vedeam ca toata lumea scrie comentarii proaste despre el.Cu citeva minute in urma am cautat pe youtube si vad ca nu e chiar asa de rau.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Eu de exemplu nu-l urasc, dar nici fan nu sunt, daca nu mi-a facut nimic nu am de ce sa-l urasc, nu-i ascult muzica, nu-mi place muzica lui, si nu ma intereseaza de persoana lui, in concluzie eu nu il urasc, nu am de ce sa-l urasc dar nici nu-mi place.Succes!

8 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Canta ok atata timp cat nu ii vezi fata laughing. Comentarile proaste a reusit sa le faca singur, a ajuns pe paginile ziarelor doar prin lucruri proaste.
Eu una deja am ajuns sa il urasc pentru ca e mereu in centrul atentiei, a reusit mute la varsta sa si asta e de apreciat dar cu toate astea parerile oamenilor care in urasc nu o sa se schimbe.
O zi minunata!:*

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Eu il urasc pentru ca toata lumea stie ca e iubitul selenei gomez ei cand i-a fost greu si era la pat de o saceala sau ceva el se ducea in club si facea ce-i trecea prin cap un alt ex e atunci cand mama selenei gomez era insarcinata cu surioara sa mai mica dar din pacate fetita nu a supravietuit selenei si mamei sale le veneau sa planga cand auzeau iar el ce ii zice selenei de consolare "lasa fa ca face mata altu nu te mai jeli atat„ nu m-i se pare drept

| Alexandrutza_5396 a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Nu-i adevarat! Cand mama Selenei a pierdut sarcina s-a dus cu Selena de fiecare data la spital sa o viziteze si le-a fost alaturi amandurora.

| NorishorPhufos a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Justin Bieber, si sincera sa fiu eu cred ca e invidia, ar trebui sa te uiti la viata lui sa vezi totul (uita-te la filmul Never say never).

| rock231girl a răspuns:

E un comercial si jumatate, un afon rasfatat care se crede smecher si pe deasupra mai si face comentarii proaste.

| NorishorPhufos a răspuns (pentru rock231girl):

Dar de ce vorbesti asa? Ok nu-ti place de el ca artist, e de inteles, fiecare cu gustul lui dar de ce trebuie sa vorbesti asa de urat si sa insulti peste tot? Ti se pare corect?

| rock231girl a răspuns:

Nu l-am insultat peste tot, mi-am spus parerea asa cum fac toti pe TPU.Da mi se pare foarte corect! La fiecare intrebare toti trebuie sa fie de acord? nuuuuu. Oricum il doare in cot pe Justin Biber de ce spunem noi despre el asa ca nu imi dau seama de ce te stresezi atat+ stai linistita ca nu-i nimeni invidios pe Justin Biber.