| NubleReapper a întrebat:

De ce toata lumea renunta la mine, ma inlocuieste, ma ignora...sunt chiar atat de rau? crying

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu.
Lumea este intr-o continua schimbare si miscare si de aceia omul nu poate sa ramana mereu in acelasi loc cu acelias persoane.
Ocupati si tu timpul cu ceva si nu mai pune suflet la orice si ai sa vezi ca o sa fie mai bine.

| RAY a răspuns:

7,5 miliarde de pers te urasc, isi dai seama ce vedeta esti

| Elide a răspuns:

Poate te străduiești prea mult, încearcă să nu mai suflet, si nu te mai atașa de oameni, asta.i cea mai mare greșeală