| nirvanacartof a întrebat:

De ce toata lumea scrie despre Iubite si iubiti? Suntem doar copii dai naibii de baieti/fete traiestei viata ca ai numai una! De exempl:am vazut un baiat/fata. Oare ii place de mine? Sunteti copii bucurati-va de copilarie ce-i aia iubire la 10-15 ani?

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Gandeste-te ca nu sunt numai copii pe site-ul asta.
Ai dreptate in privinta faptului ca astfel de intrebari au invadat site-ul si sunt toate la fel

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce e aia iubire mai in adolescenta? Cu mici exceptii de suflete-pereche restul sunt basme de adormit mustele. Unii mor si nu afla ce e iubirea.Asa ca oh go on
Adolescenta e perioada incercarilor.Cunosti baieti/fete si selectezi cu care crezi ca te potrivesti.Cu cat de implici mai putin sentimental cu atat iesi mai castigat in afacerea asta. Daca ar fi importanta cariera in ziua de azi macar 10% din iubire am avea cei mai buni medici, politisiti si avocati din lumewinking

| ionica56 a răspuns:

Ai dreptate. Cei cu varsta intre 10 15 ani. se gandesc numai la prostii unii nu sunt deloc maturizati! sincer. E si frumoasa iubire in copilarielove struck

| Onutzyk a răspuns:

Cati ani ai copil mic?