| eusnualta_8950 a întrebat:

De ce toata lumea trece marijuana la categoria de droguri? in primul rand ea nu produce dependenta...mult mai droguri sunt bauturile alcoolice, cafeaua si tutunul.de ce lumea se lasa influentata fara ca macar sa se intereseze?

7 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Treaba cu marijuana.este chiar un drog.si ea produce dependenta.chiar pe unii ii tampeste. dar cat rau face marijuana organismului nu se compara cu tutunul.sau cu cafeaua si chiar si bauturi alcolice
Lumea.multe persoane fara sa fie in constinta de caz.vazand pe cineva mai destept.sau asa se da. daca ala scoate o tampenie pe gura. cel care nu are cunostinta de cauza. o sustine in gura mare.cam asa se intampla in romania.pe la straini nu este asawinking

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Drog e substantza care te face sa te simti ´altfel´, marijuana este o iarba halucinogena... te va face sa te simti altfel...deci e drog!

| foxi a răspuns:

Drogurile pentru mine sunt droguri si sunt deosebit de periculoase! Ca te droghezi e un lucru foarte rau, fie cu una, fie cu alta! Renunta!

| Beibii a răspuns:

Drogul tot drog e. happy

| robert87 a răspuns:

Pentru ca lumea crede in ce vede la TV si de faptul cum au fost instruiti acasa.Ai mare dreptate marijuana nu provoaca dependenta, totul se intampla in pshiicul nostru. Fumati tutun, trageti "iarba", beti alcool si cafea dar totul cu o limita si totul va fi ok

| robert87 a răspuns:

Iar pentru cei ce critica marijuana va dau un sfat, fumati si apoi comentati, nu vorbiti fara sa stiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vorbiti fara sa stitii, voi cristicati o melodie inainte sa o ascultati? cam asa e?