| andy_9236 a întrebat:

De ce toate fetele aveti asa o vrazala in voi, laudanduva ca mai sunteti virgine? am citit eu foarte bine si am si experimentat! Voi sunteti mai obsedate ca noi baieti! Si asta o stiu sigur! dar nu vreti ca baieti sa afle asta! Asa-i? Haideti sa spunem adevarul acum.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deer a răspuns:

Moama... :O Da cine te-a suparat in halu asta? raised eyebrows Pai, ce sa zic... Asa cum voua va place sexul asa ne place si noua love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' stai draga, nu te ambala asa laughing mai exista si fete virgine, fii sigur de asta. Obsedate nu suntem, tu, dar ne place sexul, ca si voua, de altfel.si stai linistit, nu va intrecem, mai nimfomani sunteti voi... uneori mai rai ca animalele straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti sup asa inseamna k ai fost cu o fata si te a mintit... oare s a prefacut k e virgina si tu ai crezut o si dupa un timp ai aflat ca numai e?

| andy_9236 explică:

Eu doar trag o concluzie din toate rasp care le-am vazut... ex: unu intreba si el o intrebare normala... ca si mine si toate au sarit cu gura: obsedatule care esti... cam asa ceva