| sinziana1 a întrebat:

De ce tot mi se inchide singur calculatorul? Am antivirus.

2 răspunsuri:
| sinziana1 explică:

Doar se inchide.Foarte des. O sa incerc sa pun unele fisiere pe dvd`uri si sa le mai sterg din calculator.
Mai am o intrebare: De ce tot imi arata memorie plina in C? Nu salvez nimic acolo si am dezinstalat programele care nu-mi sunt de folos.

| Hypnotic a răspuns:

Poate are memoria prea mare, incearca sa stergi anumite fisiere nefolositoare.
Daca ai antivirus ex. : Avira - Incearca sa scanezi tot computerul/laptopul.
Nu uita, fa updates in fiecare zi daca e nevoie happy
Ar trebui sa stiu cum se inchide: iti da o eroare? sau doar se inchide?