| DTG a întrebat:

De ce toti baietii se gindesc numai la sex

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lipsa de experiență!
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

Hormonii, DTG, hormonii.

| Liviu a răspuns:

Ok uite cum sta treaba la ce vrei sa ne gandim cand va vedem cu colanti bagati in... cand va vedem cu sanii mai mult pe afara nu cu ei inauntru,la ce? normal ca la sex.
Arata-mi unu care cand vede asa o femeie cum am descris mai sus...
sa se gandeasca la adunat floricele sau la... mancarelaughing
Se gandeste cum iar sta infipta, nu?rolling on the floor
Tu cand vezi pe unu cu patratele, cu muschii, ditamai facut bine, tu te gandesti la... flori? la... mancare? normal ca te gandesti cum ti-ar sta infiptahappy

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu toti, incerca sa nu generalizezi si sa-i bagi pe toti in aceiasi oala!

| sergiu2 a răspuns:

Iti voi raspunde la intrebare cu o alta intrebare:
de ce toate fetele pun intrebari asa tampite ca tine?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ee nu numai, ne mai gandim si la bere, masini, jocuri pe pc si mancare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se gandesc numai la sex, depinde de baiat, uni sunt gentelmani si draguti, iar altii sunt fustangii care se gandesc numai la prostituate, bere si sex.Cred ca ai fiecare un anume raspuns, de exemplu: le plac sexul, si vor sa o fac cu persoana potrivita. Fundita? :X happy

| Labyrinth a răspuns:

Că e nişte porci.

| Maryaaaaaaa a răspuns (pentru Labyrinth):

Atat vroiam sa aud!

| jeann a răspuns:

Instinctul primar