| hdfhbfghfhf a întrebat:

De ce toți băieții se plictisesc din a mai vb cu fete dupa câteva săptămâni?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu primesc ce vor si atunci cauta alta fata.

| VoidEternal a răspuns:

Daca absolut toți se plictisesc când vorbesc cu tine, poate problema nu e la ei.

| ionur a răspuns:

Bine cai ști tu pe toți băieții.

Dece toate fetele și femeile înșeală și vin cu scuze de tot râsul? Dece? Dece? Dece înșelă? Dece faceți asta? Ști la câte femeie am pus întrebarea asta și fete și nici una nu avut curaj sa se uite în ochi mei? Nici una nu mia răspuns au tăcut toate.

Eu nu cred ca vreodată un băiat sau un bărbat se plictisește de o fata sau o femei Știe ceva și știe sigur ceva de asta ori afla cine este persona aia până la urma cu adevărat din fața lui de asta.

Asta cu plicisitul vine de la voi îi schimbați ca pe ce ciorapi pe toți și după venit cu toate rahaturile de tot râsul apoi orice ar face acel băiat tot el este de vina și numai el voi Niciodată nu faceți nimic niciodată nu greșiți cu nimic numai băieți sunt de vina numai băieți mint numai băieți face asa numai băieți face nu știu cum și după ce înșelați culmea tot băieți sunt de vină.

| hdfhbfghfhf explică (pentru ionur):

M ai lămurit ionur

| Juliandra00 a răspuns:

Pentru ca de obicei baietii vor mister. Daca oferi totul pe tava se plictisesc imediat. Joaca pe "hard to have". Nu fii disponibila din prima, fi mai rece.
De exemplu, daca un baiat iti da mesaj in fiecare zi, minut si ora si secunda cu diferite conversatii plictisioare, evident ca te plictisesti.
Acum, depinde si de interesul baiatului respectiv. Sper ca te am lamurit! laughing