| cosolovschi a întrebat:

De ce toti imi spun ca eu sunt mindru si numai pe mine ma iubesc,,?
daca se poate dati-mi niste sfaturi bune,,, care ma vor ajuta sper...

4 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Asta este probabil adevarul incearca si tu sa fi mai deschis in anturajul in care esti, si sa fi mai aproape de ei, nu te gandi numai la tine. Sper sa iti fie de folos.

| Psihoyounger a răspuns:

Bucura-te ca te iubesc!

Psihoyounger

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Probabil asa si esti... fara suparare...[tongue].incearca sa te schimbi...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pote ca asta e adevarul.Incearca sa nu mai fi asa si sa te gandesti si la altiiwinking
Este important sa asculti ce sp ceilalti big grin