| Darinca_4695 a întrebat:

De ce trebuie sa sufar numai eu?

Răspuns Câştigător
| Bebelushaaː a răspuns:

thinking Te implici prea mult?
Fi mai indiferentawinking
si nu mai suferi atata happy asculta o melodie vesela si uita de tot ce te indispune big grin
pup:*

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toti suferim. Unii cu capul, unii cu inima, unii mai ghinionisti din fire cu amandoua.Trebuie doar sa gandesti pozitivbig grin

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu cred ca numai tu suferi.Toata lumea sufera la un moment dat. Dar stai linistita, dupa ploi apare si soarele.:*

Stefan
| Stefan a răspuns:

Încearca sa-ti vezi de viata ta, e greu, nu context, va fi si mai greu si dupa cateva luni sunt sigur ca va rasari din nou soarele pe strada ta si inca ceva, cu cat te umilesti mai mult in fata lui, cu atata te va injosi mai mult, deci capul sus si sa fii iubita!

| Morphine21 a răspuns:

Nu esti singura...
:-

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Cam toata lumea suferasad