| friday a întrebat:

De ce un baiat, odata refuzat, e schimbat complet fata de fata respectiva?

Ii spune ca o place/iubeste, si daca fata dintr-un motiv sau altul il refuza, el pur si simplu renunta (sau nu mai vorbeste deloc) si ajunge sa se comporte ca un mitocan sau in cel mai bun caz e doar distant fata de ea.

Mie asta imi denota ca nu a tinut la fata respectiva. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Ăsta este comportament de adolescent supărat, pe fata respectivă, că „ l-a refuzat ", nu de adult!

1 răspuns:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! da.este posibil.acum.sti tu.baietii sunt imprevizibili.niciodata nu vei sti ce va urma de la ei. ceau!