| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele fete au atata noroc cand vine vorba de baieti de tott.si unele nu au noroc deloc laughing? De ce? DaU si >fundA:

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Sa stii ca, atunci cand este vprba despre noroc, nu numai fetele pot fi norocoase sau nu; acest lucru i se intampla tuturor oamenilor.Europenii ii spun destin, indienii ii spun karma, dar poate ca norocul e urmarea alegerilor noastre.Sau este, pur si simplu hazardul caci in fiecare viata omeneasca se poate vorbi despre intamplare si destin...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uneori conteaza si de fizicul si comportamentul fetei repective, daac o fata este mai indrazneata, mai obraznica sau e frumoasa automat baietii sunt atrasi de eahappy. Deci concluzia, nu e nimic chestia cu norocu cum a zis si @fluturas, norocul ti-l faci singur.

| fluturas a răspuns:

Stii cum e. norocul si-l mai face omul si cu mana lui big grin poate alea care zici tu ca sunt norocoase, de fapt sunt mai intraznete si au incredere in ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu n-am noroc