| Anytsa a întrebat:

De ce UNELE persoane se cred mai presus decat ceilalti? Ce au ei si ceilalti nu?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7889 a răspuns:

Se cred tari si mai presus de altii pentru ca vor sa isi ascunda defectele lor si sa le accentuze pe ale altora...
dar la un moment dat ei vor fi ce batjocoritiwinking
take care:*
sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

E simplu:unele persoane se cred mai presus pentru cred ca sunt pline de calitati,ca sunt perfecte,ca ele sunt cele mai importante, ca nimeni nu e mai bun decat ele, cand de fapt nu e asa.Cunosc multe persoane de genul asta tot ce trebuie sa faci e sa te prefaci ca esti prietena cu ele sau sa nu la bagi in seama si orice ar fi sa nu crezi ca s-au schimbat pentru ca e doar un joc pentru ati afla slabiciunile!

| AnimaXD a răspuns:

Sunt arogante si se cred mai tari decat toti, eu cunosc multe persoane de genul asta si singurul lucru pe care il au cu carul e prostia straight face sad

| MicrOfoN a răspuns:

Nau nimic.