| BillK1 a întrebat:

De ce unele vedete își doresc sa fie ca Beyonce thinking de ce nu ca Shakira, Lady Gaga, Anda Adam, Rihanna sau Andra. etc.
Ofer funda love struck!love struck

Răspuns Câştigător
| Beibitza a răspuns:

Beyonce are un stil diferit fata de Shakira, Lady Gaga, Anda Adam sau Rihanna, evidentiandu-si feminitatea si senzualitatea in videoclipurile sale fata de celelalte vedete care ies in evidenta prin tot felul de inventii proprii.

4 răspunsuri:
| ஐAdeஐ a răspuns:

Si eu ma intreb asta...
Rihannah:X:X:X:X ii mooooooolt mai ok decat beyonce
eu cred ca vor sa fie ca si ea pentru ca nu stiu unora le plc mai mult de ea decat de Shakira, Lady Gaga, Anda Adam, Rihanna Andra etc
unele persoane le plc de Betonce altora de Rihannah alotira de Andra etc daca mie imi plc de Andra si Rihannah EVIDENT ca as vrea sa fiu ca si ele nu?
fundita?puppy dog eyes?

| AndreRose a răspuns:

Eu cred ca deoarece Beyonce este draguta, stilata si foarte cunoscuta.Nu zic ca nu ar merge celelalte (sunt fan Shakira) da e cu totul altceva...

| IoanaAndrei a răspuns:

Tie ti se pare ca anda adam si andra pot fi comparate cu Lady Gaga sau cu Rihanna? cum INDRAZNESTI?!

| AnonimusEmmy a răspuns:

Pai..pt.ca are o voce superba, un corp exact asa cum trebuie si danseaza super..eu asa cred