| Live.Laugh.Love a întrebat:

De ce uneori cand vreau sa raspund la intrebari, pe TPU, dau pe intrebare si in loc sa se deschida ea, mi se deschide pagina principala?

4 răspunsuri:
| roksy a răspuns:

Pentru ca intrebarea a fost stearsa

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Site-ul îşi face update-ul mai greu de aceea unele întrebări chiar dacă au apărut pe pagina principală, nu le poţi accesa. Mai aşteaptă în jur de 5 minute şi ai să vezi că după poţi răspunde. Baftă!

| kiss1 a răspuns:

Buna, draga.
Lucrul acesta se intimpla deoarece acea intrebare la care ai vrut tu sa raspunzi a fost stearsa de pe site. Mi s-a intimplat si mie asta, nu te ingrijora, nu este vina ta.Mult succes.

| anad a răspuns:

Intrebarea respectiva a fost raportata de cineva si a fost stearsa.