| Anonimboy111 a întrebat:

De ce unii baieti/barbati prefera sa nu isi ia boxeri ci doar pantaloni scurti fara nimic? am niste prieteni care nu poarta deloc boxeri si cand ii intreb de ce raspunde doar cu "e mai lejer"

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oribil sa se frece mătărânga de blugi.

| Robert2526 a răspuns:

Cred ca nu e deloc lejer sincer. Poti incerca si tu, dar cred ca nu e deloc lejer

| Anonimboy111 explică (pentru Robert2526):

Acasa nu port boxeri, cred ca e lejer

| Robert2526 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Da, poate, de ce nu incerci. Eu personal nu as agreea, mai ales blugii direct pe piele

| Anonimboy111 explică (pentru Robert2526):

Nu neaparat blugi

| DobrescuMatei a răspuns:

Nu este igienic, dar cred ca iti dai si tu seama de ce este mai lejer