| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii baieti fac misto de cele care sunt virgine? parca ar fi o rusine sa fi, dar eu nu inteleg c au unii d impartit cu ele

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

De fraieri ce sunt, nu stiu sa valoreze acele fete care mentin virginitatea.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că sunt mari proști needucați de părinți!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Gandeste-te ca o persoana virgina indiferent de varsta nu inseamna ca e la pamant, din contra. Are mai multa valoare.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca ei nu or sa aiba parte niciodata de asa ceva, asa ca mai bine sa arate ca dispretuiesc un lucru care este de laudat. Vorba proverbului:"Vulpea care nu alunge la struguri spune ca sunt acrii". Tu lasa-i in nimicnicia lor si pastreaza-te curata pentru iubirea vietii tale.Cand vei iubi si vei considera ca acel om merita sa te daruiesti cu sufletul si cu trupul.

| elasexygagica a răspuns:

Pai e o rusine, sunt vremurile astea super, trebuie sa te integrezi altfel vei fi dat la o parte. mi se pare aiurea sa fi virgina la 18. e penibil

| Elianna a răspuns (pentru elasexygagica):

Pentru tine si la 12 ani este penibil sa mai fie vreo fata virgina!