| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii baieti nu au curaj sa ii spuna unei fete ca o place? De ex. acum cateva zile am mers la o competitie in afara orasului si a venit si un fost coleg al meu(este arogant, dar cand suntemi singuri chiar ne intelegem foarte bine). L-am vazut cum se tot uita la mine(si nu am fost singura, mi-au mai spus niste prietene acelasi lucru), iar dupa aceea se comporta total diferit, de parca nici nu ne-am cunoscut.Ne-am placut si inainte. Oare de ce face asa? Dau funda pentru raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| ella369 a răspuns:

Baietii nu stiu sa isi exprime sentimentele si au si o frica de respingere. Fa tu primul pas, daca chiar te place nu vei regreta ca l-ai facutwinking

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dar de unde stii tu ca te place? Poate se uita la una din prietenele tale, sau pur si simplu se uita la tine.Cred ca a fost o atractie,pe moment, dar asta nu inseamna ca te place, pentru asta trebuie sa iti dea mai multe semne.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Bine ca dai stupid si nefolositor, du-te la m*-ta atunci si intreab-o!

| Sebbytheking a răspuns:

Poate ii este rusine cu tine sau nu ii place ca lumea sa stie ce simte si ce vrea el