| candyy03 a întrebat:

De ce unii baieti nu'si arata direct sentimentele? astept parerile voastre si sfaturi...:X

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Deoarece sunt mai timizi.

| Graphee a răspuns:

Bună alinutsa,
Pentru că unii sunt mai timizi, sau le este frică de 'eşec', de neacceptarea sentimentelor. Unii băieţi vor să-şi exprime sentimentele doar când sunt alături de persoana pe care o iubesc. Dar nu toţi îşi zic iubirea, uneori fetele trebuie să 'facă' primul pas.

Baftă!
O zi splendidă tuturor userilor, vă urează xGrapheex.

| Alexa_1411 a răspuns:

Cred că asta se aplică la aproximativ toţi băieţii, cu mici excepţii, bineînţeles. Eu cred ca mediul în care au crescut contează foarte mult. Aşa sunt învaţaţi, că barbatul este cel puternic, cel care nu plange, cel care nu e sensibil. Probabil mărturisirea sentimentelor e ceva ruşinos pentru ei.
Aproape toţi sunt adevăraţi tigrii în compania prietenilor, dar dacă îi iei deoparte descoperi o cu totul altă persoană laughing Acum serios vorbind... dacă îţi place un băiat încearcă să-l vezi, dar fiind siguri. Scoate-l din "haită" să vezi cum se poartă. Poate poate dă romantismul pe afară şi afli ce simte de fapt.

| candyy03 explică:

Mda,numa' timiditate p capu' lor...[oh go on] XGrapheex>>> poate si de asta ca nu sint siguri ca o sa li se raspunda cu aceeasi moneDa! Alexa draga.deacord cu tine.winking