| Alexandraa_7363 a întrebat:

De ce unii oameni vor sa fie in centrul atentiei orice ar face?

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

Mie imi place sa fiu in centrul atentie, tu ce preferi sa fii tipa retrasa din clasa sau sa fii fata populara pe care toti o sa o tina minte.in viata trebuie sa te remarci doar nu ai de gand sa treci prin viata ca o umbra.tongue

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De inteligenti ce sunt.

| AndreiZz a răspuns:

Ca sa arate cat de destepti, grozavi, nebuni, tampiti, copii pot fi.

| elizabeth a răspuns:

Pentru putina bagare in seama fac tot felul de lucruri.vor ca cineva sa le fie alaturi.probabil nu are prieteni multi sau chiar deloc...

| micrOBzane a răspuns:

Pt. ca lumea este competitiva