| Karlitta a întrebat:

De ce unii parinti sunt asa de tampiti?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca alegerile tale sunt tampite in 90 % din cazuri iar parintii sunt doar realisti si experimentati.

| zurick a răspuns:

Salut! Prin ''tampiti'' la ce te referi? La faptul ca deciziile\ideile lor sunt absolut de neinteles? Asa-s multi dintre parinti, nu-si dau seama ca copilul i-a crescut si exagereaza la multe lucruri.Pa,pa.

| Vans a răspuns:

Depinde ce înţelegi prin tâmpit.

| Karlitta explică (pentru Vans):

Adica tampiti...incearca sa controleze tot si pe toti.

| Wehes a răspuns:

Nu-s tampiti doar ca mai exagereaza cateodata si uita ca le cresc copii.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Ti se par ei tampiti ca si mie... ei iti vor tot binele din lume si asa ca exagereaza cateodata... sper ca te-am ajutat!

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Parintii nu sunt tampiti...ei fac unele lucruri doar ca sa ne protejeze.
Adevarat, unii sunt tampiti, nebuni, aia care-si abandoneaza sau omoara copii.

| Cosmin619 a răspuns:

Din cauza varstei tale mai tarziu ai sa fii ca ei pentru copii tai.