| Floreenofficial a întrebat:

De ce va plac asa de mult pisicile (acelora carora va plac)? Nu pot sa zic ca le urasc dar oricum dintre un caine si o pisica as alege un caine fara sa stau pe ganduri.Am vazut chiar ieri pe geam o fata care a vazut niste pisicute mici in fata blocului.Prima data a ezitat sa le atinga, a mers mai departe, dar s-a intors imediat si s-a jucat vreun sfert de ora cu ele.Nu stiu ce sa zic, dar nu sunt atat de dragalase. straight face
Voi ce parere aveti? Evident funda waiting >:

Răspuns Câştigător
| gya_8439 a răspuns:

Eu iubesc toate animalele:X :X :X :X

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pisicile(femele)nu imi placshame on you
Masculii parca sunt un pic diferiti ca comportament.Eu am doi motani foarte gagicari si trebuie sa ma duc dupa ei mereu cand se duc la "agatat" pentru ca nu prea au in ei instinctul de conservare.Au venit muscati de ureche, cu coada jumulita si am facut pe doctorulhee heeMie imi plac cum torc.Inima lor bate de doua ori mai repede ca a noastra si imi place sa o ascultbig grin

| Silvia a răspuns:

Şi eu m-am întrebat mereu astahee hee. Când eram mică eram oarecum speriată de pisici, de fapt şi acum mi se par viclene, se uită aşa în ochii tăi ca şi cum şi-ar dori să te zgârielaughing. Aşa mi se pare mie, chiar dacă pare ciudatrolling on the floor.

| valy a răspuns:

E treaba aici cu, ce ai fost obisnuit.si eu as alege un caine.deoarece e mai credincios ca animal. fata de pisica... pisica sta numai atat cat primeste mangaieri, mancare buna.s.a.in schimb cainele sta langa stapanul lui.
Dar pe de alta parte.ai altfel de senzatii cand vezi cate un ghemotoc de blana.ca se alinta la tine in brate.si toarce la mangaierile tale

| Helvete a răspuns:

Dupa parerea mea, toate animalele sunt 'dragalase'. Imi plac si cainii si pisicile si am o pisica(neagradevil). E cam aiurea sa faci asa diferente.

| DennyxD a răspuns:

Pai mie imi plac si cainii si pisicile, doar ca mie pisicutsele mi se par mai dragalase... dar si catelushii...fiecare om cu ce ii place; cu gusturile lui.De ex cum tie iti plac mai mult cateii asa la unii le plac mai mult pisicilethinking Sincera, nu prea are rost aceasta intrebare, dar ti-am raspuns ca sa stii:*
funda?

| ClaraZ a răspuns:

Eu iubesc orice animal:X, dar ca si tine dintre un catel si o pisicuta as alege catelusul:X.Fiecare cu ce ii placehee hee

| Fifylici a răspuns:

Si eu as alege tot un caine, dar nu pot nega ca nu imi iubesc pisuuu, mai ales ca am primit-o cadou de la prietena mea.Si mie mi se par cateii mai dragalasi si simpatici. Pisuuu meu, Esther asa o cheama sta numai in picioarele mele, mananca numai de la mine si toarce in timp ce sta printre picioarele mele, adoarme la mine in bratze si pune capul pe pieptul meu ca si cum ar fi un bebe si mai sta si cu mine la calculator.Si ele au nevoie de afectiune ca si noi oamenii a mea de exemplu cand o cert sau pur si simplu nu am chef de ea si ea stie asta se duce intr-un colt si sta cu botul pe labute si toarce a suparare.
Si mie imi plac mai mult cainii dar imi iubesc pisica ca si cum ar fi copilul meu.

| Nimeni a răspuns:

Nici mie nu-mi plac deloc pisicile...Ma sperie mereu privirea lor laughing.

| Robert5678 a răspuns:

Bine, fiecare om cu gusturile lui, dar sa faci o astfel de intrebare trebuie sa fii dus rau(sa nu zic mult mai grav). E ca si cum as spune:"Mie imi place cola.Chiar nu vad de ce unora le place Fanta. Voi, cei carora va place Fanta, de ce va place? Cola e mult mai bun..."

Serios, daca ai chef de vorba, da un google la "Chat roullete" si vorbesti pe acolo din astea, bine?

pa

| FlooD a răspuns:

E normal la cineva le place caini la cineva pisicile, Eu unu ador si pisicile si caini am chiar acum in brate pe Bijou pisicu meu de 3 luni laughing si am si 2 caini afara mai batrani asa ca difera de firea omului cei place si ce nu tongue

| madalinna a răspuns:

Imi plac animalele. Chiar imi plac. Dar eu, as alege pisica. Mi se pare mult mai inteligenta decat un caine. Pisica e hoata. E oportunista. E rea si egoista. In special cand nu stii sa te porti cu ea. In special cand te simte ca nu o iubesti. Caci ea, pe langa cele enumerate mai sus, este si un animal iubitor, o mama excelenta, este irezistibila cand se aseaza langa tine si incepe sa toarca. Nu degeaba o venerau egiptenii...

| Skins97 a răspuns:

Eu mor dupa pisici nusch dc... Dar la fel imi plac si catelusii de statura mica...Cred ca aici este vorba de inaltime.Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt scumpe. Sunt frumoase si blande facute numai din cercuri. Nu-mi plac cainii pentru ca sunt murdari si urati. Imi mai plac ursii. Alte animale nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o curva fa broken