| sweetluly a întrebat:

De ce vedetele ajung sa se drogheze? Fundaaa :X happy

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

De plictiseala,presupunand ca sunt vedete adevarate,sigur au tot ce iti pot dori,nimic nu le mai satisface, si in final ajung sa experimenteze ceva nou, cum sunt drogurile care intr-adevar sunt o experienta interesanta si destul de palpitanta la inceput pana intervine dependenta, apoi nici drogurile nu le mai satisfac dorintele de nou, poate doar sa treaca la droguri din ce in ce mai puternice si in final ajung niste ratati sau faliti sau mor.Sunt destule exemple.

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

De prea bine ce le merge, cunosti proverbul nu?
"Cainele tocmai cand ii merge mai bine - turbeaza."

| ancutz16 a răspuns:

Deoarece vrea sa traiasca viata la maxim

| dragos9234 a răspuns:

Bani prea multi
Minte prea putina.

| Destineee a răspuns:

Illuminati incearca sa le strice imaginea.Cauta pe youtube demascarea industriei muzicale si vei afla acolohappy

| KristalPop a răspuns:

Au prea mulţi bani, n-au ce face cu ei. Experimentează şi devin dependente.

| Musique a răspuns:

Nu numai vedetele se droghează.
Dacă ai încercat odată, din curiozitate, sigur încerci și a 2-a oară, iar după devine dependență.
Seară plăcută!