| fouck a întrebat:

De ce zboara timpul asa repede atunci cand suntem fericiti alaturi de persoana pe care o iubim?‎, va rog ajutati-ma cu un raspuns frumos,

2 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Când faci ceva ce îți creează plăcere e normal, că doar nu zboară timpul la fel și la ora de mate. *răspuns profund*

| Axys a răspuns:

E si normal sa fie asa cat timp acea persoana practic inseamna totul pentru tine care iti ofera cele mai frumoase clipe te face sa razi sa zambesti sa uiti de toate problemele atunci timpul trece foarte repede fata de alte momente pe care le petrecem zi de zi la munca etc...